iOS vývojář

Kontakty
zaměstnavatel: CLEEVIO s.r.o.
pracoviště: Lesnická 1802, 61300
mzda: od 45000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Níže uvedené dovednosti jsou výhodou:
o vývoj mobilních aplikací (Swift, SwiftUI)
o zkušenost s UI/UX
o znalost architektury MVVM-C a reaktivního programování
o pokročilá znalost angličtiny

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Solution Owner Process Mining

Je vítáno: " Zkušenost s Process Mining a nastavováním business procesů " Zkušenost se SAP z ...

Accounts Payable Coordinator

První kontakt e-mailem. Požadavky: dobrá znalost angličtiny komunikace s dodavateli dle ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Lektoři dalšího vzdělávání

Pracovní náplň: Akademická podpora studentů medicíny Podmínky: - jazyk - angličtina - native ...

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

volná místa Brno