Lektoři dalšího vzdělávání

zaměstnavatel: Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně
pracoviště: Netroufalky 797, 62500
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Pracovní náplň: Akademická podpora studentů medicíny
Podmínky:
- jazyk - angličtina - native speaker, business level
- znalost předmětů na lékařské fakultě a schopnost učit
- Pečlivost, zodpovědnost, dobrá pracovní morálka, důraz na týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, důslednost
- zkušenost s prací v japonské nebo asijské firmě výhodou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Accounts Payable Coordinator

První kontakt e-mailem. Požadavky: dobrá znalost angličtiny komunikace s dodavateli dle ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

První kontakt telefonicky v době od 14:00 - 16:00 hodin. Praxe v oboru výhodou. Souhlas ...

Programátor PHP

První kontakt e-mailem. Zaměstnanecké výhody: home office, 5 týdnů dovolené Souhlas ...

volná místa Brno