OPERÁTOŘI CNC BRUSEK

Kontakty
zaměstnavatel: ANAJ Czech, a.s.
pracoviště: Dr. Polívky 31, 73911
mzda: od 28000
Popis pozice
C04 z:12/4/2022 a:11/12/2023
Náplň práce:
- obsluha CNC brusek.
Požadujeme:
- preciznost a smysl pro detail.
Nabízíme:
- zaměstnání na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí se špičkovými technologiemi
- vysoce nadprůměrné mzdové ohodnocení s vazbou na pracovní výsledky
- zaučení ve dvousměnném provozu, poté přechod na třísměnný provoz
- penzijní pojištění, stravenkový paušál, odměna za plně využitý pracovní fond, výkonnostní prémie.
Kontakt telefonicky, emailem.

Volná místa v okolí Frýdlant nad Ostravicí

OBSLUHA RYCHLÉHO ZAŘÍZENÍ (ZamK, DPČ)

C04 z:3/3/2022 (ZamK, DPČ) a:11/9/2023 Náplň práce: - práce na pokladně, obsluha grilu a ...

ŘIDIČI A OBSLUHA LESNICKÝCH STROJŮ (HPP, DPP)

C04 z:1/3/2022 a:5/12/2023 Požadujeme: - ŘP sk. C+E a T - praxe min. 0,5 roku hydraulická ruka - ...

STROJNÍCI - ŘIDIČI

C04 z:11/2/2022 a:6/3/2024 Životopisy zasílejte výhradně e-mailem.

STAVEBNÍ DĚLNÍCI

C04 z:11/2/022 a:6/3/2024 Životopisy zasílejte výhradně e-mailem.

STAVEBNÍ INSTALATÉŘI

POMOCNÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI

volná místa Frýdlant nad Ostravicí