Úřad práce Frýdlant nad Ostravicí

Kontaktní pracoviště Úřad práce Frýdlant nad Ostravicí - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Náměstí 10, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce ve Frýdlantu nad Ostrovicí zajišťuje následující služby

Úřad práce Frýdlant nad Ostravicí - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Frýdlant nad Ostravicí - Zprostředkování zaměstnání na adrese Náměstí 10, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Frýdlant nad Ostravicí

Celkem nalezeno 492 volných místo pro Frýdlant nad Ostravicí a okolí
PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

C04 z:13/3/2020 Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk. Životopis včetně motivačního dopisu zašlete na email. Hledáme pracovníka na pozici osobní asistent/ka v sociálních službách - přímá obslužná ...
Frýdlant nad Ostravicí

ŘIDIČI LESOVOZU, OBSLUHA HYDRAULICKÉ RUKY

C04 z:2/3/2020 a:3/3/2020 Požadujeme: - profesní průkaz, řidičský průkaz C+E. - praxi s hydraulickou rukou - lesnickou, kovošrotem, nebo kontejnerem. hydraulické ruky - spolehlivost, nekonfliktnost, samostatnost. Práce s vozy: - Tatra Speciál, MAN ...
Frýdlant nad Ostravicí

UKLÍZEČI (HPP, DPP, DPČ)

C04 z:5/3/2020 (HPP, DPP, DPČ) Náplň práce: - úklid tělocvičny a přilehlých prostor (šatny, chodba). - vhodné i pro absolventy škol. Pracovní doba: - 20-25 hodin týdně - v dopoledních hodinách, dle obsazenosti tělocvičny (na čase se lze domluvit).
Frýdlant nad Ostravicí

POMOCNÁ SÍLA (vhodné i pro OZP)

C04 z:6/3/2020 (vhodné i pro OZP) Náplň práce: - úklid v kantýně, pomocné práce v kuchyni. Nabízíme: - zvýhodněné stravování - pracovní doba pondělí až pátek. Kontakt osobně, telefonicky, emailem.
Frýdlant nad Ostravicí

PRODAVAČI

C04 z:6/3/2020 Náplň práce: - práce na pokladně, výdej jídla, doplňování zboží - práce na PC, objednávky - úklid jídelny. Požadujeme: - zdravotní průkaz. Nabízíme: - zvýhodněné stravování, volné víkendy. Kontakt osobně, telefonicky, emailem.
Frýdlant nad Ostravicí

PRACOVNÍCI V PRÁDELNĚ (vyhrazeno pro OZP)

C04 z:25/2/2020 (vyhrazeno pro OZP) Náplň práce: - dle určených technologických postupů třídit, prát, sušit, žehlit a bělit prádlo - obsluhovat pračky, bubnové sušiče, válcové žehliče, baličky prádla - přijímat a vydávat prádla a ostatní nutné ...
Frýdlant nad Ostravicí

Kontaktní pracoviště Úřad práce Frýdlant nad Ostravicí
Pracoviště Úřadu práce ve Frýdlantu nad Ostrovicí naleznete na adrese Náměstí 10, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Frýdlant nad Ostravicí naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce ve Frýdlantu nad Ostrovicí jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa ve Frýdlantu nad Ostrovicí, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst ve Frýdlantu nad Ostrovicí, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.

Nahoru