Svářeč

Kontakty
zaměstnavatel: World work agency s.r.o.
pracoviště: Boleslavská třída 418, 28802
mzda: od 19000
Popis pozice
Požadujeme manuální zručnost, aktivitu, pracovitost, samostatnost.

Při pozvání na jednání s personalistou bude vyžadován test zručnosti. Osobní schůzka s uchazečem POUZE po předchozí telefonické dohodě. Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 12:00 hod.

Volná místa v okolí Budiměřice

Pekaři, cukráři

Kontaktujte nás osobně, telefonicky nebo e.mailem.

Svářeč

Požadavky: praxe výhodou, výborná pracovní morálka, spolehlivost, dochvilnost, chota učit se nové ...

Mechanici a opraváři informačních, komunikačních technologií

Dělník ve strojírenské výrobě

Náplň práce: jednoduché montážní, kontrolní a manipulační práce, upínání materiálů, spouštění a ...

Mechanik elektro

Náplň práce: opravy strojů, nástrojů a zařízení, opravy náhradních dílů, specifikace požadavků na ...

volná místa Budiměřice