Úřad práce Nymburk

Kontaktní pracoviště Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nymburce zajišťuje následující služby

Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání na adrese Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Nymburk

Celkem nalezeno 125 volných místo pro Nymburk a okolí
Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zoo

Kontaktujte nás e.mailem.

Zoolog - akvarista

Požadujeme: řidičské oprávnění, anglický jazyk, mořská akvaristika; Kontaktujte nás e.mailem: info@zoochleby.cz nebo osobně a to každé pondělí v době od 7:00 - 9:00 hod.

Čistič

Náplň práce: čištění interiéru osobních vozů, čištění oken, skříní atd. úklid pracoviště; Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, fyzická zdatnost; Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 1-3 dny sick day, příspěvek životního ...

Mechanici kolejových vozidel

Náplň práce: demontáž a montáž mechanických dílů a celků, prohlídka, kontrola a opravy jednoduchých mechanických dílů a celků; Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost; Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 1-3 dny sick day, ...

PRODAVAČ/KA v Drůbežím Ráji

Jedná se o prodavačku v Drůbežím Ráji. Kontaktovat nás můžete e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Pracovník obsluhy strojů a zařízení, operátor výroby

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce náročná na koncentraci, pečlivost a fyzickou zátěž, ovládání stacionárních strojů, uživatelská znalost PC, jedno až třísměnný provoz, dle potřeby provozu a ...

Kontaktní pracoviště Úřad práce Nymburk
Pracoviště Úřadu práce v Nymburce naleznete na adrese Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Nymburk naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Nymburce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Nymburce, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Nymburce, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.