Úřad práce Nymburk

Kontaktní pracoviště Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Nymburce zajišťuje následující služby

Úřad práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Nymburk - Zprostředkování zaměstnání na adrese Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Nymburk

Celkem nalezeno 322 volných místo pro Nymburk a okolí
ŘEZNÍK,ŘEZNICE

Náplň práce : porcování drůbežího masa; Vhodné i pro důchodce. Volné místo řezník,řeznice pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

KUCHAŘ/KA

Nabízíme: měsíční odměny až do výše 40% základní mzdy,5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotní volno, závodní stravování, využití sportovišť v areálu Sportovního centra; Zájemci se mohou hlásit na e-mail nebo telefonicky. Volné místo kuchař/ka pro ...
Nymburk

ŘIDIČ ZDRAVOTNICKÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY

Požadujeme: osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání pod odborným dohledem - řidič vozidla dopravy nemocných a raněných!!! Řidičský průkaz min. sk B, prokazatelná praxe v řízení motor. vozidel min 3 roky, praxe v ...
Nymburk

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ POTRAVIN - jedosměnný provoz/denní

Hledáme zaměstnance do výrobny lahůdek na HPP – denní směna. Pracovní doba po-pá 6:00-14:30 + každá třetí sobota 03:00-06:00. Možnost zkráceného pracovního úvazku (35hod týdně) po-pá 7:00-14:30. Platové ohodnocení: nástup 17.600 Kč hrubého za plný ...
Nymburk

AUTOMECHANIK, POMOCNÝ DĚLNÍK

Praxe a VZV výhodou, pomocný dělník - výpomoc automechanikovi. Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo osobně. Volné místo automechanik, pomocný dělník pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU

Požadujeme: spolehlivost Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 16:00 hod. Volné místo pracovník/ce úklidu pro lokalitu Nymburk.
Nymburk

Kontaktní pracoviště Úřad práce Nymburk
Pracoviště Úřadu práce v Nymburce naleznete na adrese Dělnická 402/4, 288 02 Nymburk 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Nymburk naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Nymburce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Nymburce, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Nymburce, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.