Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakty
zaměstnavatel: Medica Flora THM s.r.o.
pracoviště: Jičínská 2349, 13000
mzda: od 18900 do 18900
Popis pozice
kontakt:e-mail: oksana.burenko@medicaflora.cz

anglický jazyk - pokročile (výhodou)
thajský jazyk -pokročile (výhodou)
Certifikát thajské masáže min. 150 hodin

Volná místa v okolí Praha 3

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: tel.: osobně na adrese Koněvova 184, Praha3, 8:00-12:00hod.

Ostatní uklízeči a pomocníci

pracují s tech. benzínem a acetonem

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Hledáme kolegu/kolegyni na úklid kancelářských a skladových prostor našeho vydavatelství. 1-2x ...

Specialista / Inženýr průmyslové automatizace

KONTAKT : Rustamov Denis, e-mail: info@brktechnologies.cz Praxe min 5 let, programování PLC, AJ na ...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech / Solution specialist

Požadavky: - angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem) - minimálně rok zkušeností v obdobném ...

Firma podniká v oblasti thajských masáží. Nutná znalost těchto masáží. Thajština výhodou.

volná místa Praha 3