Specialista / Inženýr průmyslové automatizace

Kontakty
zaměstnavatel: BRK Technologies s.r.o.
pracoviště: Jeseniova 2770, 13000
mzda: od 56759
Popis pozice
KONTAKT : Rustamov Denis, e-mail: info@brktechnologies.cz

Praxe min 5 let, programování PLC, AJ na komunikativní úrovni, znalost RJ slovem I písmem.

Zaměstnanecké výhody :
Prémie

Volná místa v okolí Praha 3

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Firma podniká v oblasti thajských masáží. Nutná znalost těchto masáží. Thajština výhodou.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech / Solution specialist

Požadavky: - angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem) - minimálně rok zkušeností v obdobném ...

Pomocní kuchaři

Kontakt: e-mail: vinohradska@centrum.cz

Strojírenský dělník

lektoři a učitelé jazyků

A.J na úrovni rodilého mluvčí

Grafik v multimédiích

Kontakt:michal@victoriadesign.cz Upřesňující informace: Jedná se o integrovanou pozici v ...

volná místa Praha 3