Řidič - řidička autobusu

Kontakty
zaměstnavatel: AUDIS BUS s.r.o.
pracoviště: Trutnov, Trutnov
mzda: od 35000 do 50000
Popis pozice
ŘIDIČ - ŘIDIČKA AUTOBUSU
Požadujeme : Zdravotní způsobilost, ŘP sk.D, profesní průkaz
Zájemcům o tuto pracovní pozici nabízíme možnost pomoci se zajištěním rozšíření ŘP o skupinu D, profesního průkazu a to po vzájemné dohodě a závazku vůči zaměstnavateli.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, další možné zaměstnanecké výhody.
HPP plný úvazek 38,75 hod týdně, DPČ, nebo možnost zkráceného úvazku
Místo výkonu práce Královéhradecký Kraj, oblast Trutnovsko
Nutný tel. kontakt, předem domluvit schůzku (7.00 - 17.00 hodin).

Volná místa v okolí Trutnov

Stavební práce

STAVEBNÍ PRÁCE - výstavba bytového domu Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days
Trutnov

STAVEBNÍ PRÁCE - nutná fyzická zdatnost, ŘP skupiny B výhodou

Svářeč - svářečka

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA Požadujeme: zkušenosti se svařováním, svářečské oprávnění výhodou Zaměstnanecké ...

Strojní zámečník - zámečnice - montáž

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNICE Požadujeme: praxi v oboru Nabízíme: stravování ve vlastní jídelně, ...

Montér hydroizolací

MONTÉR HYDROIZOLACÍ - montáže na střechách, lešeních, výškové práce, ŘP skupiny B výhodou

Pomocný kuchař - kuchařka

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - znalost vaření asijské kuchyně

volná místa Trutnov