Stavební práce

Kontakty
zaměstnavatel: Ungureanu s. r. o.
pracoviště: 3. května 418, 54232
mzda: od 19700
Popis pozice
STAVEBNÍ PRÁCE - nutná fyzická zdatnost, ŘP skupiny B výhodou

Volná místa v okolí Trutnov

Svářeč - svářečka

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA Požadujeme: zkušenosti se svařováním, svářečské oprávnění výhodou Zaměstnanecké ...

Strojní zámečník - zámečnice - montáž

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNICE Požadujeme: praxi v oboru Nabízíme: stravování ve vlastní jídelně, ...

Montér hydroizolací

MONTÉR HYDROIZOLACÍ - montáže na střechách, lešeních, výškové práce, ŘP skupiny B výhodou

Pomocný kuchař - kuchařka

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - znalost vaření asijské kuchyně

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - spolehlivost, samostatnost, praxe výhodou

Svářeč - svářečka tlakových nádob

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA TLAKOVÝCH NÁDOB Zaměstnanecké výhody: stravování ve vlastní jídelně, dovolená ...

volná místa Trutnov