Prodavači potravinářského zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Vošický s.r.o.
pracoviště: Citonice 82, 67101
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Výroba a prodej točené zmrzliny. Požadujeme praxi nebo vzdělání v potravinářství, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, potravinářský průkaz, řidičský průkaz B. Dobrý zdravotní stav, příjemné vystupování. Možno i zkrácený úvazek. Zaměstnanecké benefity: Motivační prémie, prémie za praci v sobotu a neděli, příspěvek na dopravu. Bližší informace o volném místě p. Vošický - telefonicky denně v době 08:00-20:00 hodin.

Volná místa v okolí Citonice

Obsluha atrakcí v Dětském světě

Zaměstnanecké výhody: - stravování zdarma Informace: - mailem - telefonicky 8-17 hod.

Údržbář/ka v Dětském světě

Kuchař/kuchařka ve školní jídelně

Požadavky: - vyučení v oboru podmínkou Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na stravování a penzijní ...

Třídiči platů

Informace: - mailem - telefonicky PO-PÁ 10-12 hod.

Zubní instrumentáři, zdravotní sestry

Zdravotní sestra nebo bez specializace - je nutno absolvovat kurz pro zubní ...

Číšníci a servírky

Požadavky: - chuť pracovat s lidmi, um vykouzlit úsměv a uspokojovat i nevyřčená přání hostů - ...

volná místa Citonice