QA Automation Engineer - Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Citrix Systems Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 90000
Popis pozice
Upřesňující informace:

- vyšší vzdělání AK
- anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí
- praxe v mezinárodní společnosti
- schopnost přizpůsobit se situaci a okamžité řešení problémů
- perfektní organizační schopnosti, samostatnost a schopnost dosáhnout daného cíle
- týmová spolupráce, flexibila, pečlivost a profesionalita
- velice dobré komunikační dovednosti

Volná místa v okolí Praha

Osobní pracovníci osobní péče ve zdravotnictví a sociální oblasti jinde neuvede

tel.: 735755823 po - pá 8-16:00 hodin, e-mail: linhartova@doctoroptic.cz
Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

KONTAKT : HALYNA ROMANIY, tel.: 777 339 386, e-mail: irackli@email.cz JEDNÁ SE O TĚŽKÉ A NÁROČNÉ ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Praha

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

kontakt: e-mail: dierik@post.cz Náplň práce: elektromontážní práce. Požadavky: Montáž venkovního ...
Praha

volná místa Praha