Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: DIERIK s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 21800
Popis pozice
kontakt: e-mail: dierik@post.cz

Náplň práce: elektromontážní práce.

Požadavky: Montáž venkovního a vnitřního osvětlení. Montáž zařízení rozvaděče.
Schopnost pracovat s výkresy a schématy.
Znalost softwaru AutoCAD. Znalost jazyků: - ruština – aktivně.
Praxe v elektromontážních pracích min. 3 roky.

Volná místa v okolí Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontakt:e-mail: martincvekl@armontservis.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: o.a@renovahome.cz Stavební dělníci - znalost stavebních prací (voda,topení, ...
Praha

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY PO-PÁ - 14-15h : Ing. IVAN TRIFAN, tel.: 737 599 999
Praha

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

Praha

Kontakt: tel.: 777836888 (pondělí 9-11:00 hodin) Dělníci v oblasti vystavby a údržby budov ...
Praha

Zedník, fasádník, omítkář

Praha

volná místa Praha