Odborní účetní všeobecní

Kontakty
zaměstnavatel: PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 36000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: cz_infokarta@pwc.com

Minimálně bakalářské vzdělání, velmi dobrá úroveň anglického jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Předchozí zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: o.a@renovahome.cz Stavební dělníci - znalost stavebních prací (voda,topení, ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY PO-PÁ - 14-15h : Ing. IVAN TRIFAN, tel.: 737 599 999
Praha

QA Engineer

Očekávání: zkušenosti v oblasti Quality Assurance více než jeden rok na pozici juniora, více než ...
Praha

KONTAKT : Krasnova Anna, tel.: 776207924 - 10-16h MÍSTO VÝKONU PRAHA
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

KONTAKT : Pupena, tel.: 774881006 ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST, FYZICKÁ ZDATNOST. ČASOVÁ FLEXIBILITA. ...
Praha

volná místa Praha