Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

Kontakty
zaměstnavatel: TEAMPLAN a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRAHA
KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY PO-PÁ - 14-15h : Ing. IVAN TRIFAN, tel.: 737 599 999

Volná místa v okolí Praha

Principal Product Designer - Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a

Požadavky: - vyšší vzdělání - PPo - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe ...
Praha

Operátor skladu

Praha

Zedník, fasádník, omítkář

Praha

Test manager

Upřesňující informace: - ovládat metodiku testování a metodiku řízení vývojových projektů - mít ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: 777836888 (pondělí 9-11:00 hodin) Dělníci v oblasti vystavby a údržby budov ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: tel.: 777836888 (pondělí 7-11:00 hodin) Osobně: Na Dolinách Praha 4
Praha

volná místa Praha