kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Tageta s.r.o.
pracoviště: Žižkovo nám. 7, 39001
mzda: od 25000 do 31000
Popis pozice
Není potřeba odborné vzdělání ani praxe, důležitý je cit pro vaření a cit pro pořádek. Vše ostatní naučíme. Hledáme člověka týmového, kolegiálního.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 6:00 - 17:00 hod.).

Volná místa v okolí Tábor

kuchař/ka

Není potřeba odborné vzdělání ani praxe, důležitý je cit pro vaření a cit pro pořádek. Vše ostatní ...

masér/ka thajských masáží

Certifikát thajských masáží v rozsahu 150 hodin. Kontakt: e-mailem.

řidič/ka osobních a dodávkových automobilů

Náplň práce: rozvoz pizzy. Kontakt: telefonicky (10:00 - 20:00 hod.), e-mailem.

řidiči MKD

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, karta řidiče. Jízdy v rámci EU. ...

servírky, číšníci

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu, čínský jazyk ...

volná místa Tábor