3D Generalist

Kontakty
zaměstnavatel: Universal Production Partners, a.s.
pracoviště: Žitomírská 489, 10100
mzda: od 40000
Popis pozice
o znalost programů MAYA- základní podmínka pro možnou spolupráci
o schopnost dosáhnout fotorealistické kvality ve své práci
o flexibilita a aktivní přístup k práci
o schopnost pracovat v týmu

Volná místa v okolí Žernov

Uklízeči a pomocníci

Nebízíme několik pracovišť po Praze. Nutno domluvit při osobním pohovoru. e-mail: torvel@seznam.cz

Pracoviště na více míste v Praze. Nutno domluvit s uchazečem. e-mail: torvel@seznam.cz

Zedník, fasádník, omítkář

Zubní lékaři bez specializace

tel.: 774 845 935, e-mail: silentium696@mail.ru Požadujeme ruský a český jazyk plynulý. Dobré ...

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Grafik/čka Hledáme na částečný úvazek posilu, která má zkušenost s výrobou časopisu. Práce není ...

Izolatéři

kontakt: 776601248

volná místa Žernov