uklízeč/ka

Kontakty
zaměstnavatel: FORCORP GROUP spol. s r.o.
pracoviště: Msgre. B. Staška 265, 34401
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 112.5
Popis pozice
Provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.
Doba úklidu: po-pá 7,00 - 13,30 hod.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP).
První kontakt možný POUZE telefonicky nebo e-mailem. Nechodit na pracoviště!

Volná místa v okolí Babylon

Stavební instalatér

Kontaktujte nás osobně, e-mailem nebo telefonicky.

Stavební a provozní elektrikář

malíř/natěrač

Nevyučené zaučíme. Nutný telefonický kontakt.

svářeč

Nástup možný ihned. Telefonický kontakt.

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Životopisy posílejte na email: info@ans-strecha.cz nebo volejte p. Jedlička Martin, 776 620 680.

Montážní dělník výrobků z kovů

Požadavky: manuální zručnost. Náplň práce: montáž kovových výrobků. Nabízíme: výkonnostní prémie, ...

volná místa Babylon