Vedoucí týmu

Kontakty
zaměstnavatel: BOSCH DIESEL s.r.o.
pracoviště: Jihlava, Jihlava
mzda: od 60530
Popis pozice
Vedoucí týmu ANG inženýrů Q v oblasti CRR Rail, PCV, PLV, FRL
- odpovědný za VQP a VQS v projektech inovací, vývoje a změn s ohledem na funkce produktu a technické požadavky na produkt
- je technickou kontaktní osobou dodavatele pro preventivně kvalitní práci
- implementace procesní akceptace a odpovědnosti za uvolnění výrobního procesu
- je členem SE týmu s konečným rozhodovacím mandátem pro externí VQP/VQS
- podpora PPS v zastřešujících otázkách (např.: práce s náklady, srovnávací aktivity, vývoj technologií)
- koordinace a vyhodnocování speciálních funkcí interaktivně mezi týmem SE a dodavatelem
Požadavky:
- min.bakalářské vzdělání technického zaměření
- zkušenosti z automotive, zkušenosti z kvality
- zkušenosti z asijských trhů
- anglický jazyk
První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Pomocní kuchaři

Požadujeme znalost asijské kuchyně. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.

Kuchaři

Řidiči MKD, nákladní doprava nad 3,5t

Řidič mezinárodní nákladní dopravy, tahače. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky 8:00-20:00.

Stavební dělník - dlaždič

Operátor/ka výroby

Hledáme nové kolegy/ně na pozice operátorů pro různé úseky výroby dřevotřískových desek: - Obsluha ...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Stavby po ČR. První kontakt telefonicky.
Jihlava

volná místa Jihlava