Redaktoři (kromě technických)

Kontakty
zaměstnavatel: RFE/RL, Inc., odštěpný závod
pracoviště: Vinohradská 3333, 10000
mzda: od 55000 do 60000
Popis pozice
RFE/RL hledá zaměstnance na pozici Planning Producer. Na této pozici budete pomáhat koordinovat produkci zpravodajského obsahu a plánovat logistiku pro živé vysílání nejnovějších zpráv. Požadujeme znalost ruštiny..

Volná místa v okolí Žernov

pomocní kuchaři

Kontakt:e-mail: mzdy2@prodimo.cz Upřesňující informace: Jedná se o souběh zaměstnání.

Pomocní kuchaři

Kont.:email : singh@mojejidlo.cz, tel.: 728 230 513 po-st 10-14 hod.

Číšníci a servírky

Baristé

RJ, AJ– aktivní (další jazyk výhodou), znalosti programů Word, Excell, internet, dobré komunikační ...

Elektromechanik

kontakt:tel.: 266021346, e-mail: weinerova@svoboda.cz (pondělí - středa - pátek) Datum nástupu: ...

Obchodní zástupce v oblasti gastronomie - specialista

Kontakt:e-mail: vecerkadios@gmail.com Požadujeme: " Pracovitost " Praxi v oblasti gastronomie ...

volná místa Žernov