Řidiči tahačů

Kontakty
zaměstnavatel: PSOTA transport s.r.o.
pracoviště: Chvalovice 81, 66902
mzda: od 23640 do 25000
Popis pozice
Řidič mezinárodní kamionové dopravy. ŘO sk. C+E, profesní průkaz, zdravotní způsobilost (dopravně-psychologické vyšetření), flexibilita, samostatnost a zodpovědnost, průkaz ADR vítán, praxe v MKD výhodou. Informace o volném místě p. Jelínek - telefonicky ve dnech PO a ST v době 10:00-14:00 hodin, e-mail.

Volná místa v okolí Bezkov

Pomocní kuchaři

Pomocní kuchaři v přípravě asijských pokrmů a asijských specialit - vietnamská kuchyně. Znalost ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Maséři thajských masáží. Znalost thajské masáže podmínkou, 5 let praxe, certifikát thajské masáže, ...

Krupiéři

Práce krupiéra, zaučíme. Bližší informace o volném místě p. Míčková - e-mail.

Krupiéři

Číšníci a servírky

Obsluha hostů restaurace, zaučíme. Bližší informace o volném místě p. Míčková - e-mail.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, kartu do tachografu, zdravotní způsobilost, ...

volná místa Bezkov