Dělník v lesnictví

Kontakty
zaměstnavatel: Vodňanského lesy s.r.o.
pracoviště: Dražičky 1, 39175
mzda: od 24000
Popis pozice
Práce v lese na plný úvazek, požadujeme základní vzdělání, pro zdravé osoby
Nabízíme: možnost přenocování

Volná místa v okolí Bečice

lesní dělník/ce

Pomocné lesní práce, pěstební činnost a údržba lesa. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

zedník

Místo výkonu práce: okres Tábor Kontakt: e-mailem.

montážní dělník výrobků z kovů

Flexibilní přístup k práci, manipulace s materiálem, zámečnické práce. Nabízíme: dovolená navíc, ...

technik přestaveb vozidel

Jedná se o nekvalifikované pracovní místo. Montáž kovových komponent se provádí na základě ...

Flexibilní přístup k práci, manipulace s materiálem, zámečnické páce. Nabízíme: benefity, prémie, ...

Masér/masérka thajských masáží

Upřesňující informace: certifikát thajských masážív rozsahu 150 hodin Kontakt: e-mailem

volná místa Bečice