Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakty
zaměstnavatel: Ha Thi Chat
pracoviště: Hlavní 118, 67168
mzda: od 18900
Popis pozice
Jiné - Aktivní, znalost vietnamského jazyka výhodou. Bližší informace o volném místě p. Thi Chat Ha - osobně na adrese firmy od 10:00 hodin.

Volná místa v okolí Hevlín

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Vzhledem k charakteru pozice má zaměstnavatel specifické požadavky. Je požadována znalost platformy ...

Prodavači smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem, vybalování zboží, doplńování ...

Strojníci u pokládky živice/asfaltu

Informace: - mailem - telefonicky.>

Pokládka zámkové dlažby

Číšníci a servírky

Restaurace Grusbach Informace: - mailem, telefonicky.>

Obsluha ohraňovacího lisu Trumpf

Výhledově se uvažuje i o 3-směnném provozu. Popis činnosti a požadavky: - tvorba programů a obsluha ...

volná místa Hevlín