Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Nam Quyen s.r.o.
pracoviště: Hlavní 61, 67168
mzda: od 18900
Popis pozice
Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem, vybalování zboží, doplńování zboží, příjem zboží. Zvedání břemena nad 20 kg. Zaměstnanecké benfity: dotovaný oběd. Bližší informace o volném místě - telefonicky každý pátek v době od 14:00-16:00 hodin.

Volná místa v okolí Hevlín

Strojníci u pokládky živice/asfaltu

Informace: - mailem - telefonicky.>

Pokládka zámkové dlažby

Montážníci oken

Místo výkonu práce v rámci okresu Znojmo. Informace: - osobně - telefonicky - mailem.>

Číšníci a servírky

Restaurace Grusbach Informace: - mailem, telefonicky.>

Obsluha ohraňovacího lisu Trumpf

Výhledově se uvažuje i o 3-směnném provozu. Popis činnosti a požadavky: - tvorba programů a obsluha ...

volná místa Hevlín