Elektrikář

Kontakty
zaměstnavatel: STAVEBNA Václav Nejedlý s.r.o.
pracoviště: U Trojice 239, 38101
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
Elektrikář - praxe v oboru elektro (hrubé elektroinstalace, kompletace, hromosvody) vyhláška 50 - školení zajistíme, vzdělání vyučení, zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravu, práce ve stabilním kolektivu, po zapracování služební vůz i k osobnímu použití. Kontakt tel. 8:00 - 17:00 hod. 607 255 354 nebo e-mailem.

Volná místa v okolí Bohdalovice

Operátor/ka výroby

Operátor/ka výroby požadujeme o možnost pracovat ve třísměnném provozu o smysl pro týmovou ...

Pekař/ka

Pekař/ka. Vzdělání vyučen v oboru kuchař, pekař, cukrář (možnost i absolvent) nebo bez vyučení s ...

Pekař-pecák

Pekař-pecák. Vzdělání vyučen v oboru kuchař, pekař, cukrář (možnost i absolvent) nebo bez vyučení s ...

Číšník/servírka

Recepční

Kuchař/ka

Kuchař/ka - komunikace a všeobecný rozhled v gastronomii, zájem o sebevzdělávání a základy AJ,

volná místa Bohdalovice