Pekař-pecák

Kontakty
zaměstnavatel: PEKAŘSTVÍ NODES, spol. s r. o.
pracoviště: Budějovická 21, 38101, www.nodesck.cz
mzda: od 26000 do 49000
Popis pozice
Pekař-pecák. Vzdělání vyučen v oboru kuchař, pekař, cukrář (možnost i absolvent) nebo bez vyučení s praxí pecáka min.1 rok (práce na rotační a etážové peci, fyzická zdatnost). Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek, pracovní doba rozvržena do turnusů (4 dny práce/ 4 dny volno), nástup dle dohody. Mzda nástupní 26 000,-- - 49.000,-- Kč hrubého, možnost rychlého mzdového růstu. Požadujeme samostatnost, schopnost vedení týmu, spolehlivost, trestní bezúhonnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem. Poskytujeme příspěvek na životní pojištění, vánoční odměny, sezónní příplatek, zdarma svačiny na pracovišti. Kontakt: Ing. Radek Nodes, tel.: 602 474 251, 380 711 712, email: radek.nodes@nodesck.cz

Volná místa v okolí Bohdalovice

Číšník/servírka

Recepční

Kuchař/ka

Kuchař/ka - komunikace a všeobecný rozhled v gastronomii, zájem o sebevzdělávání a základy AJ,

Uklízeči a pomocníci ve zdravot. a sociálních zařízeních

Alespoň 2 roky střední zdravotní škola. Vhodné i pro absolventy. Ověřeno 12.2.2024

Recepční

Recepční - vzdělání nižší střední odborné, praxe z hotelového průmyslu nebo cestovního ruchu ...

Operátor/ka výroby

Operátor/ka výroby ožadujeme o možnost pracovat ve třísměnném provozu o smysl pro týmovou ...

volná místa Bohdalovice