Ostatní pracovníci v oblasti osobních služeb

Kontakty
zaměstnavatel: PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
pracoviště: Jasenná 121, 76313
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Nabízíme dlouhodobou, celoroční, stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Nadstandardní finanční ohodnocení.

Požadujeme: ŘP sk. B, praxe v oboru, manuální zručnost, poctivost, pracovitost, samostatnost, spolehlivost, slušnost, trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie (dle schopností a kvality práce), podnikové stravování, příspěvek na dopravu.

Volná místa v okolí Jasenná

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Nabízíme dlouhodobou, celoroční, stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. ...

Obsluha pilky

Náplň práce: obsluha pilky v zakázkové strojírenské výrobě. Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, ...

Řidič, strojník

Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu nákladním automobilem, obsluha zákazníků, práce a údržba ...

Svářeči

pracovník kovovýroby na výrobu a montáž kovových konstrukcí

Montéři suchých staveb

Pracovník/Pracovnice na výrobu pečiva

Pracujeme od pondělí do čtvrtka, směny jsou delší. Pátek, sobota a neděle volno.

volná místa Jasenná