Obsluha pilky

Kontakty
zaměstnavatel: So group s.r.o.
pracoviště: Jasenná 306, 76313
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: obsluha pilky v zakázkové strojírenské výrobě.
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost čtení VD.
Nabízíme platové ohodnocení dle předchozích zkušeností a dovedností, stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, penzijní připojištění, příspěvky na zdraví, sport, kulturu.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky PO-PA od 7:00 do 16:00.

Volná místa v okolí Jasenná

Svářeči

pracovník kovovýroby na výrobu a montáž kovových konstrukcí

Montéři suchých staveb

Pracovník/Pracovnice na výrobu pečiva

Pracujeme od pondělí do čtvrtka, směny jsou delší. Pátek, sobota a neděle volno.

Pracovníci úklidu

úklid provozních prostor

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Vrátní

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek 5000 Kč po zkušební době

volná místa Jasenná