Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: JOTEAR s.r.o.
pracoviště: Nové náměstí 1257, 10400
mzda: od 22000 do 23000
Popis pozice
Kontakt: SHERGO IBRAHIM, tel.: 773296355
V zázemí rychlého občerstvení - v kuchyni, poptáváme pracovníky pro přípravu rychlého občerstvení.Požadavky: Znalost přípravy a zpracování masa na kebaby, vč.znalosti receptur a přípravy i vlastních kořenících směsí pro připravované kebaby, znalost obsluhy grilu na kebaby, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, důvěryhodnost
Náplň práce:příprava rychlého občerstvení - kebabů, viz požadavky
Jazyky: arabsky, kurdsky - bahdini nebo kurmanži
Praxe: 2 roky praxe v oboru
Pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem

Volná místa v okolí Žernov

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadavek certifikát z masáží schválený MPO

CUSTOMER LIAISON

MVP: Kavárna FLAT Kodaňská č.p. 81/4 Vršovice 101 00 Praha 101

Zubní instrumentáři

tel.: 777 449 910, e-mail: se70@seznam.cz

Všeobecní administrativní pracovníci

Pomocní pracovníci zdravotnického provozu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: tel.: 222 721 705/v pracovní dny 8.30-17.00hod. Zaměst.výhody: stravenky, dovolená 25 dnů.

volná místa Žernov