ŘIDIČI OSOBNÍCH A MALÝCH DODÁVKOVÝCH AUTOMOBILŮ - Kontakt: telefonicky (Po - Pá

Kontakty
zaměstnavatel: KOUBA Trans, s.r.o.
pracoviště: Čs. armády 405, 26751
mzda: od 19700
Popis pozice
Kontakt: e-mailem či telefonicky (PO,PÁ: 8:00 - 16:00).

Volná místa v okolí Bavoryně

OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: e-mailem.

Kontakt: e-mailem.

OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOZNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA - Kontakt: telefonicky

Manuální práce, může být i přes čas a víkendy. Kontakt: telefonicky

TRUHLÁŘI - Kontakt: osobně

Požadujeme: ŘP sk. B (výhodou též i E), odbornou znalost a praxi z výroby - truhlářství, ...

Kontakt e-mailem.

POMOCNÍ MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky

Jedná se o pomocné práce. Kontakt: telefonicky

SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Upřesňující informace:dobrý zdravotní stav, práce náročná na koncentraci a pečlivost,zvedání a ...
Zdice

volná místa Bavoryně