TRUHLÁŘI - Kontakt: osobně

Kontakty
zaměstnavatel: Justwood s.r.o.
pracoviště: Zdice 75, 26751
mzda: od 18900 do 22500
Popis pozice
Požadujeme: ŘP sk. B (výhodou též i E), odbornou znalost a praxi z výroby - truhlářství, uživatelská znalost PC. Nabízíme: zajištěné ubytování, možnost služebního auta. Kontakt: osobně - Knížkovice 75, Zdice.

Volná místa v okolí Bavoryně

OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOZNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA - Kontakt: telefonicky

Kontakt e-mailem.

POMOCNÍ MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky

Jedná se o pomocné práce. Kontakt: telefonicky

SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Upřesňující informace:dobrý zdravotní stav, práce náročná na koncentraci a pečlivost,zvedání a ...
Zdice

PRACOVNÍCI FYZICKÉ OSTRAHY - Kontakt: telefonicky či e-mailem

Přijmeme pracovníka fyzické ostrahy ve výrobním podniku na HPP na plný nebo zkrácený úvazek ...
Zdice

PRACOVNÍCI ÚKLIDU - SPECIALISTÉ - Kontakt: telefonicky či e-mailem

Přijmeme pracovníka úklidu ve výrobním podniku na HPP na plný nebo zkrácený úvazek (minimálně 20 h ...
Zdice

POMOCNÍ SKLADNÍCI, Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky od 9 do 11h (pouze úterý)
Zdice

volná místa Bavoryně