Zedník

Kontakty
zaměstnavatel: ENBI, s.r.o.
pracoviště: Na Zastávce 578, 76321
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Naše společnost působící na trhu již od roku 1997 hledá 2 zedníky
Pracovní náplň:
- zednické práce,bourací práce
Požadujeme:
- praxi v oboru min. 5 let,
- obecná znalost stavitelství,
- samostatnost, vysoká spolehlivost
- komunikativnost
- řidičské oprávnění sk.B
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti,
- sehraný kolektiv.

www.enbi-sro.cz

Volná místa v okolí Bohuslavice nad Vláří

Řidič nákladního vozidla

Požadavky: ŘP sk.C + E, praxe min.2 roky. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel.

Řidiči MKD

B, C, E, T V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo osobně.

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

ŘP sk. D, pracovní poměr na 1 rok s možností doby neurčité Region: Valašské Klobouky, Slavičín, ...

Ostatní pracovníci na zpracování plechu (ostatní pracovníci na zpracování plechu

Pekaři

Požadavky: vyučení v oboru výhodou. Ranní směna - pondělí až pátek 5:30 hod. - 12.00 hod. Noční ...

Pracovníci expedice

Požadavky: vyučení v oboru výhodou Ranní směna - pondělí až pátek 5:30 - 12:00 hod. Noční směna - ...

volná místa Bohuslavice nad Vláří