STROJNÍK / BAGRISTA

Kontakty
zaměstnavatel: Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.
pracoviště: Husova 437, 56601
mzda: od 38000 do 45000
Popis pozice
Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek firmy, každý den návrat domů
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: 38 000 - 45 000 Kč + prémie
POŽADUJEME:
- řidičské oprávnění sk.C nebo T
- platný strojnický průkaz
NABÍZÍME:
- doprava na pracoviště
- možnost příspěvku na životní pojištění
- cestovní náhrady
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí České Heřmanice

STAVEBNÍ DĚLNÍK

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telelefonicky nebo emailem

ŘIDIČ SK. C + E

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - ŘP skupiny C + E - karta řidiče KONTAKT: telefonicky nebo emailem

STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY PRACOVNÍ NÁPLŇ: stavebně-montážní práce po celé ČR POŽADUJEME: ...

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek firmy NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: přípravné stavební ...

DLAŽDIČ, KAMENÍK

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek firmy NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: pokládka kamenných ...

STROJÍRENSKÝ/Á KOVODĚLNÍK/NICE

KONTAKT: email

volná místa České Heřmanice