DLAŽDIČ, KAMENÍK

Kontakty
zaměstnavatel: Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.
pracoviště: Husova 437, 56601
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek firmy
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: pokládka kamenných a zámkových dlažeb, každý den návrat domů
NABÍZÍME:
- doprava na pracoviště
- možnost příspěvku na životní pojištění
- cestovní náhrady
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí České Heřmanice

STROJÍRENSKÝ/Á KOVODĚLNÍK/NICE

KONTAKT: email

ŘIDIČ NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL

PRACOVNÍ NÁPLŇ: jedná se o mezinárodní kamionovou přepravu - jízdy po EU KONTAKT: telefonicky nebo ...

ŘIDIČ/KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

KONTAKT: telefonicky nebo email

Pracovník ve výrobě masných výrobků - míchač, obsluha udíren

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY MZDA: pohyblivá dle produkce výroby POŽADUJEME: - ...

PIZZAŘ/KA

POŽADUJEME: pracovitost, spolehlivost KONTAKT: email

SVÁŘEČ KOVŮ CO2

POŽADUJEME: - orientace ve výkresové dokumentaci - pracovitost, zručnost a odpovědnost NABÍZÍME: ...

volná místa České Heřmanice