OPERÁTOR VÝROBY

Kontakty
zaměstnavatel: Rodenstock ČR s.r.o.
pracoviště: Dr. Sedláka 841, 33901
mzda: od 24000 do 32000
Popis pozice
VAŠE ÚKOLY: obsluha zařízení k výrobě brýlových čoček, příprava a kontrola zakázek, manipulace s brýlovými čočkami, dodržování výrobních předpisů a procesních pokynů, týmová spolupráce při zlepšování kvality, třísměnný nebo nepřetržitý provoz
NABÍZÍME: zaškolení pro pracovní pozici, velmi dobré platové podmínky, perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, 13. plat, závodní stravování, sociální program (3.500,- Kč ve formě poukázek do lékárny, na sportovní a odpočinkové aktivity)
KONTAKT:p. Virányiová Lenka, tel.:777358089(8:00-15:00hod.), e-mail:personal@rodenstock.cz

Volná místa v okolí Dolany

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK VÝROBKŮ Z KOVU

KONTAKT: Kollross Radek, e-mail: radek.kollross@seznam.cz, tel.: 776 599 050

Stavební a provozní řemeslníci

Náplň práce: přírpava pracoviště, montáž, stavební a řemeslné práce Požadavky: spolehlivost, ...

ZPRACOVATELÉ MASA, RYB A PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI

První kontakt pouze telefonicky nebo emailem Kontaktní osoba: Tasová Pavla, tel. 776 630 899, ...

odborný asistent mezinárodního obchodu

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY

Řidičský průkaz skupiny B, C, profesní průkaz Osobní kontakt sjednat telefonicky nebo emailem: ...

Technici elektronici

volná místa Dolany