Úřad práce Klatovy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Klatovy - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Krameriova 180, Klatovy I, 339 01 Klatovy 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Klatovech zajišťuje následující služby

Úřad práce Klatovy - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Klatovy

Celkem nalezeno 323 volných místo pro Klatovy a okolí
PRODAVAČ/KA RYB

Prodej ryb v podnikové prodejně. Pracovní doba 7 - 15:30 hod. Nástup možný IHNED Volné místo prodavač/ka ryb pro lokalitu Klatovy.
Klatovy

DĚLNÍK - DĚLNICE - závod KLATOVY

fyzická zdatnost, manuální zručnost, pracovitost Volné místo dělník - dělnice - závod klatovy pro lokalitu Klatovy.
Klatovy

STROJNÍK VÝROBNÍ LINKY - závod KLATOVY

Volné místo pro strojník výrobní linky - závod klatovy lokalitu Klatovy.
Klatovy

SKLADNÍK

POŽADUJEME: vyučení, průkaz VZV, znalost staveb, pracovitost a komunikativnost VÝHODOU: znalost materiálu výhodou NÁPLŇ PRÁCE: skladník pro Karpem stavebniny v Klatovech (ul. Dr. Sedláka 778) NABÍZÍME: jednosměnný provoz, HPP, dobré finanční ...
Klatovy

OPERÁTOR PÉČE O ZÁKAZNÍKA

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a agenda s tím spojená POŽADUJEME:komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnost VÝHODOU: praxe na obdobné pozici, pokud jste bez praxe v oboru, rádi Vás ...
Klatovy

VŠEOBECNÁ SESTRA

Klatovská nemocnice, a.s. - Plzeňská 929, 339 01 Klatovy II Požadujeme: ÚSO vzdělání Nabízíme: nové prostředí, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Mzda: od 14 ...
Klatovy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Klatovy
Pracoviště Úřadu práce v Klatovech naleznete na adrese Krameriova 180, Klatovy I, 339 01 Klatovy 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Klatovy naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Klatovech jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Klatovech, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Klatovech, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.