Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby *

Kontakty
zaměstnavatel: Mariolle Machinery s.r.o.
pracoviště: Bučiska 621, 75661
mzda: od 21480
Popis pozice
Zaměstnavatel požaduje: časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, fyzická zdatnost.

Volná místa v okolí Dolní Bečva

Montážní dělníci - pomocné elektromontážní práce *

Pomocné elektromontážní práce. ov.14.12.21

Řidiči vnitrostátní dopravy*

Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C+E, profesní průkaz výhodou.

Šičky, švadleny, krejčové *

Náplň práce: šití na průmyslových šicích strojích. ov.20.10.21

Kameníci, řezači a brusiči kamene *

KAMENÍCI, ŘEZAČI A BRUSIČI KAMENE * PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Věra Vašutová, tel.: 777 772 ...

Pomocní dělníci *

POMOCNÍ DĚLNÍCI * Náplň práce: montáž technologických trubních rozvodů pro technické zařízení ...

Pekaři *

PEKAŘI * Nabízíme: zajištěné ubytování, stravenky První kontakt: telefonicky na čísle: 602 513 503 ...

volná místa Dolní Bečva