Údržbový mechanik NV senior

Kontakty
zaměstnavatel: Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o.
pracoviště: Bavorská 2666, 15500
mzda: od 22000 do 27000
Popis pozice
Kontakt:e-mail:gabriela.vasilcova@daimlertruck.com
Upřesňující informace:
Náplň práce:
" Dílenská činnost - opravy a kontroly automobilů
" Práce na PC, vyhledávání náhradních dílů v PC
" Přejímání náhradních dílů ze skladu
Požadavky:
" Vyučení v oboru nebo praxe v oboru
" Řidičský průkaz sk. B, C

Zaměst.výhody:
Závodní stravování, dovolená 5 týdnů, sick days, příspěvek na ubytování

Volná místa v okolí Praha 5

Projektoví specialisti

Kontakt:e-mail: fedina@veditour.com Upřesňující informace: Řidičský průkaz skupiny B. ruský, ...

zdravotní sestry

Kontakt:e-mail: avicenna-dent@email.cz

Zubní lékaři

Pracovníci péče o děti v hernách

Kontakt:e-mail: ivana.netikova.ing@gmail.com Upřesňující informace: péče o děti zaměstnanců v době, ...

Produktoví manažeři v IT

Kontakt:e-mail: sona@macpodpora.cz Upřesňující informace: o hledáme – Obchodního ducha, ...

Všeobecná / praktická zdravotní sestra

MVP: Walterovo náměstí č.p. 329/2 Jinonice

volná místa Praha 5