Produktoví manažeři v IT

Kontakty
zaměstnavatel: MacPodpora, s.r.o.
pracoviště: Na bělidle 64, 15000
mzda: od 25000 do 50000
Popis pozice
Kontakt:e-mail: sona@macpodpora.cz
Upřesňující informace:
o hledáme
– Obchodního ducha, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti
– Schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu neustále se učit
– znalost AJ výhodou, uživatelská znalost práce na PC
– Znalost Apple produktů, zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu výhodou
Zaměst.výhody:
stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.

Volná místa v okolí Praha 5

Administrativní pracovník

Kontakt: tel.: 602666624 9-12 hodin Práce s PC, jazykové zkušenosti - ruština, ukrajinština

Všeobecná / praktická zdravotní sestra

MVP: Walterovo náměstí č.p. 329/2 Jinonice

Senior Developer

Kontakt:marta.csakvari@sap.com Upřesňující informace: o Zkušenost jako Mobile Software Engineer ...

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Kontakt: e-mail: martina.pfeiferova@ibs-sro.com Upřesňující informace: oVede produkční prostředí ...

Technology Consultant

Kontakt:nikola.solarova@sap.com Upřesňující informace: Náplň práce Aktivity podporované touto ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt:e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz

volná místa Praha 5