Administrativní pracovník

Kontakty
zaměstnavatel: KATORGA, s.r.o.
pracoviště: Ke zdravotnímu středisku 447, 15500
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Kontakt: tel.: 602666624 9-12 hodin
Práce s PC, jazykové zkušenosti - ruština, ukrajinština

Volná místa v okolí Praha 5

Technology Consultant

Kontakt:nikola.solarova@sap.com Upřesňující informace: Náplň práce Aktivity podporované touto ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakt:e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt:t.sutula@trevikem.cz Dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, pracovitost a bezúhonnost. Znalost ...

Pomocní kuchaři

Kontakt:e-mail: info@czechvisas4u.cz Upřesňující informace: znalost indické kuchyně, směna 10-22

Associated Engineer Development

Kontakt:gabriela.koderova@siemens.com Upřesňující informace: Požadujeme: - bakalářský nebo ...

volná místa Praha 5