PHP developer

Kontakty
zaměstnavatel: HODIE s.r.o.
pracoviště: Jankovcova 1037, 17000
mzda: od 29500
Popis pozice
Požadované dovednosti:
Ruby, Ruby on Rails, SQL, JS, CSS, Git.
Zodpovědnost, komukativnost, samostatnost, flexibilita, inovativní myšlení.
Ruština na úrovni rodiný mluvčí, Angličtina výhodou

Volná místa v okolí Praha 7

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

MÍSTO VÝKONU : Hotel Belvedere, Milady Horákové č.p. 479/19, Holešovice, 170 00 Praha 7 KONTAKT : ...

Vývojáři softwaru - Salesforce Marketing Cloud Developer

Odborné znalosti budou testovány během přijímacího řízení. Nutná znalost anglického jazyka bez ...

Salesforce Marketing Cloud Consultant

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

RESTAURANT KOLKOVNA ARGENTINSKÁ U garáží 1611/1 170 00 Praha 7 Požadujeme ČJ

Pekaři/pomocní pekaři

požadujeme dobrou znalost angličtiny a zkušenosti v oboru. Vyučení není podmínkou.

volná místa Praha 7