Vývojáři softwaru - Salesforce Marketing Cloud Developer

Kontakty
zaměstnavatel: blue - infinity s.r.o.
pracoviště: Argentinská 1610, 17000
mzda: od 40000
Popis pozice
Odborné znalosti budou testovány během přijímacího řízení. Nutná znalost anglického jazyka bez nutnosti certifikátu.

Volná místa v okolí Praha 7

Salesforce Marketing Cloud Consultant

Odborné znalosti budou testovány během přijímacího řízení. Nutná znalost anglického jazyka bez ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

MÍSTO VÝKONU : Hotel Belvedere, Milady Horákové č.p. 479/19, Holešovice, 170 00 Praha 7 KONTAKT : ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

RESTAURANT KOLKOVNA ARGENTINSKÁ U garáží 1611/1 170 00 Praha 7 Požadujeme ČJ

Cukráři/pomocní cukráři

požadujeme dobrou znalost angličtiny a zkušenosti v oboru. Vyučení není podmínkou.

Číšníci a servírky

požadujeme částečnou znalost angličtiny a zkušenosti v oboru. Vyučení není podmínkou.

Kuchař/ka

volná místa Praha 7