Mechanik/mechanička a opravář/ka motorových vozidel

Kontakty
zaměstnavatel: Jan Runštuk
pracoviště: Kostěnice 191, 53002
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Spousty výhod pro zaměstnance: měsíční bonusy, příspěvek na letní a zimní dovolenou.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Barchov

Řidič/ka nákladního automobilu

Rozvoz zboží po ČR. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Řidič/ka automobilu do 3,5 t

Rozvoz zboží dodávkovým automobilem po ČR. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pomocný/á kuchař/ka

Práce v čínské a vietnamské restauraci. Znalost přípravy čínských pokrmů Otevírací doba: 11:00 - ...

Číšník/servírka

Pracovní doba: krátký/dlouhý týden. První kontakt e-mailem.

Pomocní kuchaři

Pracovní doba 10:00 - 21:30. Zkušenosti s asijskou kuchyní výhodou. První kontakt telefonicky.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Obsluha zákazníků, příprava kebabů a dalších jídel. Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, příjemné ...

volná místa Barchov