Úřad práce Pardubice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Pardubice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Boženy Vikové-Kunětické 2011, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Pardubicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Pardubice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Pardubice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Boženy Vikové-Kunětické 2011, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Pardubice

Celkem nalezeno 552 volných místo pro Pardubice a okolí
Kontrolor/ka kvality

Budoucí náplň práce: - provádění výstupní kontroly u sestavených jednotek - provádění vizuální kontroly a kontrolu konfigurace jednotek - zaznamenávání chyb do reportu - řešení aktuálních problémů - realizace auditů Nabízíme: - smlouvu na dobu ...
Pardubice

Operátor/ka feedering

Náplň práce: Kontroluje model dle feederlistu (kusovníku) součástku po součástce, zda je již nafeederovaná (součástka založená v podavači) či ne. Nafeederované součástky řadí dle pozic daných ve feederlistu. Odvedenou práci (model, počet feederů a ...

Lektor/ka volnočasových aktivit

Jedná se o pozici lektora volnočasových aktivit v komunitním centru v objektu vysokoškolských kolejí v lokalitě Stavařov Pardubice pro držitele dočasné ochrany. Pracovní doba 4 hod/den. První kontakt e-mailem (martina.machackova@mmp.cz).

Zedníci

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat na zakázkách zaměstnavatele i mimo místo bydliště, výpis z rejstříku trestů Práce i ve výškách. Snaha učit se novým věcem ve stavebnictví a vykonávat svou práci profesionálně je základem v naší ...
Pardubice

Dělník/dělnice na stavbě

Bourací práce, zednické práce, práce se sádrokartony. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav První kontakt e-mailem.
Pardubice

Pomocníci v kuchyni

Úklid kuchyně, umývání nádobí, pomoc při přijímání surovin od dodavatelů, vybalování a ukládání dodaných surovin, číštění a úprava potravin, plnění jednoduchých pokynů od kuchaře. Pracovní doba: 10:00 - 15:00, 17:00 - 20:00 První kontakt e-mailem.

Kontaktní pracoviště Úřad práce Pardubice
Pracoviště Úřadu práce v Pardubicích naleznete na adrese Boženy Vikové-Kunětické 2011, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Pardubice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Pardubicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Pardubicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Pardubicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.