Lékaři

zaměstnavatel: Ústav pro péči o matku a dítě, příspěvková organizace
pracoviště: Podolské nábřeží 157, 14700
mzda: od 36770 do 53890
Popis pozice
MVP: Podolské nábřeží č.p. 157, Praha 4
Kontakt: e-mail: personalni@upmd.eu

Lékař pro úsek neonatologie a pediatrie, oddělení fyziologických novorozenců

Zam. výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, dětská skupina

Volná místa v okolí Praha 4

Doplňovači zboží

Kontakt: tel.: 776 633 996 v pondělí, e-mail: tcnpraha@gmail.com Požadavky: fyzická ...

Pomocní kuchaři

Kontaktovat: tel.: 725 920 548 9:30 -15:30

Prodavači

Kontakt: tel.: 725 920 550 volat od 9:30-15:30 hod.

rozpočtáři staveb

Kontakt:e-mail: alena.kovarickova@levelholding.cz, tel.:296 374 720 od 7-16hod/ Po-Pá. Upřesňující ...

Operátor CNC strojů

MVP: Komořanská č.p. 63/42, Praha 4 Kontakt: Tkachuk Vasyl, tel.: 776087128, e-mail: ...

volná místa Praha 4