Doplňovači zboží

Kontakty
zaměstnavatel: TEAMSTAR Plus, s.r.o.
pracoviště: Libušská 319, 14200
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: tel.: 776 633 996 v pondělí, e-mail: tcnpraha@gmail.com

Požadavky: fyzická zdatnost-zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (pracovní doba 9 - 21 hod formou 2 pracovní a 2 volné), časová flexibilita.

Uchazeči, kteří splňují podmínky, kontaktují zaměstnavatele nejdříve na uvedené telefonní číslo a budou informováni o dalším postupu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat také na email.: tcnpraha@gmail.com a přiložit životopis.

Stravovací výhody

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocní kuchaři

Kontaktovat tel.: 725 920 546 9:30 -15:30

Prodavač/ka

Kontakt: tel.: 725 920 546 volat od 9:30-15:30 hod.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

MVP:Libušská 319/126, Písnice 14200 Praha 4 Kontakt:tel.: 602 496 635/ každý pátek od 12 hod do 17 ...

Kontakt: tel.: 725 920 550 volat od 9:30-15:30 hod.

Prodavači

Kontaktovat: tel.: 725 920 548 9:30 -15:30

volná místa Praha 4