BRUSIČ NÁSTROJŮ A KOVŮ

Kontakty
zaměstnavatel: PROJECTION Company s.r.o.
pracoviště: Kněžskodvorská 2277
mzda: od 23400
Popis pozice
Vstupní zdravotní prohlídka, dobrý zdravotní stav, test COVID-19, fyzicky náročná práce, ochota pracovat.
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 9:00 - 12:00 hod.)

Volná místa v okolí České Budějovice

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

nutná praxe v oboru a řidičský průkaz

ZEDNÍK

Místo výkonu práce: okres České Budějovice
České Budějovice

STAVEBNÍ ÚDRŽBÁŘ BUDOV

Místo výkonu práce: okres České Budějovice Zájemci se dostavte na osobní pohovor na adresu ...

ŘIDIČI OSTATNÍCH SKLADOVACÍCH VOZÍKŮ

Místo výkonu práce: okres České Budějovice Kontakt telefonicky 7:00 - 14:00 hod.

KADEŘNÍK/ICE

pánské holičství, kontakt pouze teleronicky nebo e-mailem

MASÉR/KA - THAJSKÉ MASÁŽE

požadavky: znalost akupresury a thajských masáží, praxe v oboru thajských masáží zaměstnanecké ...

volná místa České Budějovice