Senior Power Trader

Kontakty
zaměstnavatel: Greenland Commodities s.r.o.
pracoviště: Hvězdova 1689, 14000
mzda: od 90000 do 150000
Popis pozice
Kontakt:tel.: 724303057, e-mail: adelarehackova@greenlandcommodities.com
Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Vzdělání v oblasti financí, matematiky, kvantitativní ekonomie, fyziky nebo srovnatelné studium, a s více než 3 lety zkušeností s obchodováním na kontinentálních trzích s elektřinou a obchodováním s jinými komoditami
o Zkušenosti s generováním P&L v energetice napříč těmito zeměmi (NO, DE, FR a UK)
o Znalost a porozumění evropského a globálního energetického komplexu
o Zkušenosti s aktivním obchodováním na krátkodobých až dlouhodobých kontinentálních energetických trzích s hlavním zaměřením na CWE a severské země
o Sklvělý time-management a výborné komunikační dovednosti včetně velkého důrazu na detaily
o Schopnost činit kalkulovaná obchodní rozhodnutí a držet se pravidel pro řízení rizik
o Silné matematické dovednosti
o Analytické dovednosti (základní údaje, počasí) a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Prokazatelné zkušenosti s obchodováním v daných oborech
o Znalost programování (Python, MATLAB) výhodou

o Nutná výborná znalost psané i mluvené angličtiny

Náplň práce:
- vývoj a uplatňování strategií pro CWE a sousední trhy
- aplikace obchodních strategií
- vývoj vlastních obchodních strategií a vývojových nástrojů pro příslušné trhy
- poskytování přístupu na trh pro interní a externí zákazníky na požadovaných trzích
- podpora při automatizaci procesů a podílení se na algoritmickém obchodování

Volná místa v okolí Žernov

řidič, skladník

kontakt: Radevič Valerij, tel.: 775 185 791 Po 9-12 hod.

Manažer Prodeje

Kontakt: kazakova@seznam.cz Vysokoškolské vzdělání v oboru věeobecné lékařství, znalost ruštiny na ...

Kontakt: drgafiyatullin@gmail.com Vysokoškolské vzdělání v oboru věeobecné lékařství, znalost ...

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

kontakt telefonicky tel.: +420 281 034 100, kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00-10:00 h.

ASISTENT/KA PRODEJE

MÍSTO VÝKONU : Zamenhofova č.p. 440, Štěrboholy, 108 00 Praha 108 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM - ...

volná místa Žernov