Automechanik

Kontakty
zaměstnavatel: Arriva Services a.s.
pracoviště: U Stavoservisu 692, 10800
mzda: od 31000
Popis pozice
MVP U Stavoservisu č.p. 692/1b
Malešice
108 00 Praha 108
Kontakt: email: jana.vanova@arriva.cz, tel: 724506418
Vyučení v oboru automechanik nebo v oboru příbuzném, v případě absence vyučení je možné akceptovat praxi v oboru.
Zdravotní způsobilost.
Stravenkový paošál, možnost ubytování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, cafeterie, zváhodněné volání a tankování PHM.

Volná místa v okolí Žernov

Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality, chemičtí inženýři laboranti a speci

kontakt emailem: katarina.pivokonska@zentiva.com AJ na pokročilé úrovni Zkušenosti z ...

Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

Kontakt:tel.: 775209259, e-mail: bryndova@eclipse-print.com Upřesňující informace: praxe není ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

znalost jazyků: česky, polsky, ukrajinsky, rusky.

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Kontakt:Vitaliia Popovych, tel.: 774656552, e-mail: ioptrade@gmail.cz Upřesňující ...

Pomocní kuchaři

Kontakt: e-mail: katerina.jandeckova@seznam.cz Upřesňující informace: jazyky:čeština nebo angličtina

obsluha

Kontakt: e-mail: katerina.jandeckova@seznam.cz

volná místa Žernov