Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Tien Trung Hoang
pracoviště: Radostín nad Oslavou 62, 59444
mzda: od 19500
Popis pozice
ZMK
znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, vybalování zboží, doplňování zboží, příjem zboží, zvedání břemen nad 20 kg.
první kontakt telefonicky PÁ 14,00-16,00 hod.

Volná místa v okolí Kněževes

Ostatní výrobci mléčných produktů

pomocné práce v potravinářské vrobě, první kontakt osobně po telefonické domluvě

zedníci

ZmK první kontakt telefonicky PO-PÁ 10,00-12,00 hod.

Traktorista

ZamK; Řidičský průkaz skupiny T Podnikové stravování První kontakt e-mailem nebo telefonicky (7:00 ...

Ošetřovatel hospodářských zvířat

ZamK; Krmení, dojení, úklid stáje Vyučení v oboru není podmínkou Kladný vztah ke zvířatům, ...
Blízkov

pracovník v masovýrobě

První kontakt emailem

Ošetřovatel/ka dojnic

ZmK zkušenosti na pozici ošetřovatel/ka dojnic výhodou První kontakt telefonicky nebo emailem.

volná místa Kněževes